top of page

Newborn focení

Nejlepší věk pro focení miminka je prvních 14 dní jejich života. Rezervace by proto měla probíhat už v těhotenství, alespoň 2 měsíce předem, kdy pracujeme s odhadovaným termínem porodu dle prvního ultrazvuku.

Až se doma oba pohodlně usadíte, domluvíme se na přesný termín v prvních ideálně 2 týdnech života Vašeho miminka.

 V této době miminka ještě hodně spinkají a snadno je můžeme polohovat do pozic, které znají z bříška a které vypadají tak hezky. Čím je miminko starší, tím je focení je náročnější a delší. Nejdéle je možné newborn fotit do konce šestinedělí, poté už miminko nearanžujeme, ale fotíme s respektem k jeho aktuálnímu vývoji ve stylu focení kojenců.

 

Samotné focení probíhá v ateliéru, který je nejmenším i Vám plně přizpůsoben. Pro sebe i malé miminko máte k dispozici šatnu, ze které si vyberete oblečení a doplňky a s sebou potřebujete jen klasický obsah přebalovací tašky nebo věci, které máte rádi a na fotografii si je přejete. 

Ateliér je laděn do světlé barvy a nejlepších výsledků dosahujeme světle laděnými doplňky i oblečení všech členů rodiny na fotografii. V rámci newborn focení se může zapojit celá rodina včetně starších sourozenců.

A jak taková focení vypadají? Podívejte se na některé fotografie z mého portfolia níže.

bottom of page